RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog

ARISTOMAT SERIA TL

ARISTOMAT SERIA TL
Duże powierzchnie robocze, łatwo dostępny ze wszystkich stron stół, bardzo wytrzymały most, najnowocześniejszy napęd oraz sterowanie, napęd antypoślizgowy, efektywne, wielostrefowe systemy podciśnieniowe oraz łatwa praca z maszyną za pomocą oprogramowania ARISTO CutterControlPanel są doskonałymi właściwościami serii TL.
Wszystkie podstawowe funkcje, takie jak ustawienie punktu startowego mogą być wprowadzone z dowolnego punktu za pomocą pada zdalnego sterowania.
Plotery ARISTOMAT TL są oparte na solidnej i niezawodnej budowie, co czyni je bardzo precyzyjnymi urzędzeniami. Maszyny te są przeznaczone do ciągłej produkcji, szybkiego i niezawodnego cięcia najróżniejszych materiałów, szczególnie w połączeniu z nową głowicą MultiHead IV.
Urządzenia te są produkowane w trzech formatach: od  1300mm x 1000mm do 1600mm x 2500mm, Instalowane są w nich różnorodne systemy podciśnieniowe wysokiej wydajności i najnowocześniejsze głowice narzędziowe.Plotery ARISTOMAT TL-Cutter są idealnym narzędziem do cięcia, np. uszczelek, gumy, laminatów, materiałów z przekładką, tektury falistej, tekstyliów, tworzyw sztucznych, aluminium, płyt wielowarstwowych oraz wszędzie tam, gdzie do obróbki jednego projektu potrzeba kilku narzędzi. Urządzenia te mogą nacinać, bigować, wycinać i frezować, a praca operatora ogranicza się do założenia materiału na stół i przesłaniu projektu do maszyny. 
Ponadto w celu zautomatyzowania procesu maszyny mogą być wyposażone w system podawania i transportu materiału zarówno z roli, jak i z arkusza, kilka głowic narzędziowych jednocześnie z dodatkowymi narzędziami tnącymi, na przykład BevelCut. 
Osoba odpowiedzialna: Dawid Marszałek , +48 607 607 147 , dawid.marszalek@almatrend.com.pl
model1310 / 1617 / 1625
pole robocze1300x1000 / 1600x1700 / 1600x2500
kompatybilne głowicestandardowa, dual-mode, pneumatyczna, pneumatyczna dual-mode, OT.M.P, OT.T.T.M.P, frezująca HF, bevel cut, nóż krążkowy
powierzchnia stołustrefowy stół podciśnieniowy
szybkość1130 mm/s
ARISTOMAT SERIA TL
ARISTOMAT SERIA TL
MULTIHEAD V
MULTIHEAD V A7z
USZCZELNIENIA