RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Drukarki UV

VersaUV LEF-12/20
Urządzenie VersaUV z serii LEF drukuje tekst, zdjęcia, loga i inne aplikacje bezpośrednio na materiał o grubości do 10 cm, co więcej LEF-12/20 zmieści się na twoim biurku!
Czytaj więcej
Qres Technologies F160
Dzięki innowacyjnemu podejściu do rozwoju firmy Qres Technologies, drukarka UV F160 to wyjątkowe urządzenie z szeroką gamą opcji dodatkowych. Unikalna konstrukcja drukarki UV F160 pozwala na zmianę jej konfiguracji w celu możliwie najlepszego dopasowania się do potrzeb Twojego biznesu. Oferowane wyposażenie dodatkowe może być zamówione fabrycznie lub dodane w dowolnym momencie. F160 to idealny wybór na tych, którzy szukają wysokiej jakości w drukarce klasy podstawowej, jak i dla specjalistów, którzy potrzebują urządzenia dopasowanego do swoich potrzeb
Czytaj więcej
Qres Technologies F200
Drukarka, która rośnie w tym samym tempie co Twój biznes. Unikalna konstrukcja drukarki UV F200 pozwala na zmianę jej konfiguracji w celu możliwie najlepszego dopasowania się do potrzeb Twojego biznesu. Oferowane wyposażenie dodatkowe może być zamówione fabrycznie lub dodane w dowolnym momencie. F200 to idealny wybór na tych, którzy szukają drukarki UV o szerokości roboczej sięgającej 2 metrów z możliwości druku na szerokim spektrum materiałów
Czytaj więcej
VersaUV LEJ-640
Pierwszy hybrydowy ploter UV Rolanda. Możliwość zadruku z roli oraz sztywnych materiałów o grubości do 13 mm. Maksymalna rozdzielczość 1440 dpi to najwyższa jakość druku.
Czytaj więcej
VersaUV LEC-300A/LEC-330/LEC-540
Plotery z serii LEC to pierwsze na świecie plotery drukująco-tnące oparte na technologii druku atramentem UV. VersaUV pięknie wydrukuje Twoje projekty w kolorach CMYK+biały oraz wykończy je różnymi bogatymi efektami stworzonymi z wielu warst przeźroczystego lakieru.
Czytaj więcej
Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: