RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Plotery frezujące

Plotery frezujące to stołowe maszyny do cięcia, grawerowania oraz trójwymiarowej obróbki materiałów twardych, takich jak PCV, PMMA, Poliwęglan, Polistyren, MDF, drewno, a także miękkich metali nieżelaznych, jak aluminium czy mosiądz.

Narzędziem obrabiającym jest obracający się z dużą prędkością frez.

SERON Standard
Plotery Frezujące STANDARD to nowoczesne maszyny służące do precyzyjnej obróbki materiałów takich jak: drewno, płyta wiórowa, MDF, OSB, tworzywa sztuczne, plexi, PCV, HPL, kompozyty, dibond, carbon, alucobond i metale miękkie.
Czytaj więcej
SERON EXPERT
Ploter frezujące CNC Seron Expert to maszyny zaprojektowane i produkowane w Polsce. Są precyzyjne, stworzone do pracy przy nestingu wszelkiego rodzaju płyt, jak również w pełnym środowisku 3D.
Czytaj więcej
SERON PROFESSIONAL
Plotery frezujące Professional to maszyny zaprojektowane i produkowane w Polsce. Są to precyzyjne urządzenia, stworzone do pracy przy nestingu wszelkiego rodzaju płyt, jak również w pełnym środowisku 3D. Prezentowane centra obróbcze CNC służą do obróbki takich materiałów jak drewno, drewnopochodne (płyta wiórowa, MDF, OSB itp.), tworzywa sztuczne (plexi, PCV, HPL itp.), kompozyty (dibond, alucobond), metale miękkie itp. Ich konstrukcja jest w pełni stalowa. Urządzenie wyposażone zostały przyjazny system sterowania spełniający wymagania początkujących, jak i tych bardzo zaawansowanych użytkowników.
Czytaj więcej
MEGACUT XMD
Polskie urządzenia o mocnej konstrukcji, idealne dla typowych zastosowań przemysłu reklamowego, również w środowisku 3D. Plotery XMD są wyposażone w funkcjonalne oprogramowanie do cięcia MegaCut, zarówno w wersji 2D jak i 3D, włączając w to moduł projektowania ścieżki narzędzia. Urządzenia te oferują zalety maszyn o sztywnej konstrukcji przy zachowaniu atrakcyjnych cen.
Czytaj więcej
COMAGRAV MISTRAL
COMAGRAV MISTRAL to seria sterowanych numerycznie ploterów do grawerowania, frezowania, cięcia oraz skanowania przy średnich rozmiarach stołu i wysokiej rozdzielczości.
Czytaj więcej
COMAGRAV ZONDA
COMAGRAV Zonda to seria ploterów frezujących 3D w przystępnej cenie i wielu opcjach dodatkowych.
Czytaj więcej
COMAGRAV NOTUS
COMAGRAV NOTUS to seria maszyn CNC 3D o rozmiarach roboczych od 2100 x 1600 mm do 3100 x 4200 mm. Charakteryzuje ją solidna i sztywna stalowa rama, co zapewnia wysoką precyzję. Maszyna wyposażona jest w wiele najnowszych technologicznie rozwiązań. Oferta zawiera szeroki wybór wrzecion do pracy przemysłowej, również wspomagane pneumatycznie z automatycznym systemem zmiany narzędzi.
Czytaj więcej
M-CUT ALU
Plotery frezujące CNC MCut w wykonaniu aluminiowym są korzystną cenowo alternatywą dla maszyn stalowych. Bardzo często wybierane przez agencje reklamowe do obróbki pleksy i Dibondu. Niski koszt zakupu w połączeniu z wysoką wydajnością pozwala na bardzo szybki zwrot inwestycji.
Czytaj więcej
M-Cut STEEL
Plotery frezujące CNC MCut w wykonaniu stalowym są maszynami najczęściej wybieranymi przez klientów z branży reklamowej i stolarskiej. Ciężka konstrukcja stalowa ze sztywnym portalem bramowym zapewnia doskonałą jakość obróbki tworzyw sztucznych, kompozytów, drewna i jego materiałów pochodnych oraz metali kolorowych.
Czytaj więcej
M-CUT STEEL HD
Plotery frezujące CNC MCut HD we wzmocnionym wykonaniu stalowym są ciężkimi maszynami przeznaczonymi do obróbki tworzyw sztucznych, drewna i metali kolorowych przy użyciu narzędzi skrawających o większych średnicach oraz wrzecion o dużych mocach. Maszyny te przede wszystkim dedykowane są dla firm stolarskich obrabiających fronty meblowe, drzwi oraz wykonujące rozkrój płyt.
Czytaj więcej
Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: