RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Plotery frezujące SERON

Plotery frezujące to stołowe maszyny do cięcia, grawerowania oraz trójwymiarowej obróbki materiałów twardych, takich jak PCV, PMMA, Poliwęglan, Polistyren, MDF, drewno, a także miękkich metali nieżelaznych, jak aluminium czy mosiądz.

Narzędziem obrabiającym jest obracający się z dużą prędkością frez.

Polski producent ploterów frezujących, laserowych, wycinarek plazmowych i Waterjet.
SERON Standard
Plotery Frezujące STANDARD to nowoczesne maszyny służące do precyzyjnej obróbki materiałów takich jak: drewno, płyta wiórowa, MDF, OSB, tworzywa sztuczne, plexi, PCV, HPL, kompozyty, dibond, carbon, alucobond i metale miękkie.
Czytaj więcej
SERON EXPERT
Ploter frezujące CNC Seron Expert to maszyny zaprojektowane i produkowane w Polsce. Są precyzyjne, stworzone do pracy przy nestingu wszelkiego rodzaju płyt, jak również w pełnym środowisku 3D.
Czytaj więcej
SERON PROFESSIONAL
Plotery frezujące Professional to maszyny zaprojektowane i produkowane w Polsce. Są to precyzyjne urządzenia, stworzone do pracy przy nestingu wszelkiego rodzaju płyt, jak również w pełnym środowisku 3D. Prezentowane centra obróbcze CNC służą do obróbki takich materiałów jak drewno, drewnopochodne (płyta wiórowa, MDF, OSB itp.), tworzywa sztuczne (plexi, PCV, HPL itp.), kompozyty (dibond, alucobond), metale miękkie itp. Ich konstrukcja jest w pełni stalowa. Urządzenie wyposażone zostały przyjazny system sterowania spełniający wymagania początkujących, jak i tych bardzo zaawansowanych użytkowników.
Czytaj więcej
Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: