RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Plotery grawerujące

Plotery grawerujące to urządzenia do znakowania materiałów twardych, takich jak PCV, PMMA, Poliwęglan, Polistyren, MDF, drewno, miękkich metali nieżelaznych, jak aluminium czy mosiądz itp. 

Narzędziem obrabiającym jest obracający się z dużą prędkością frez.

MPX90
Nowoczesna drukarka rytująca do znakowania twardych materiałów. Idealne urządzenie dla jubilerów, punktów usługowych, producentów urządzeń i pracowni grawerskich.
Czytaj więcej
PLOTER RYTUJĄCY
Ploter rytujący jest urządzeniem do znakowania powierzchni twardych kamieni. Głowica zmienia strukturę i tym samym kolor granitu.
Czytaj więcej
SERON 3030
Ploter Frezujący CNC Seron 3030 Standard jest ekonomiczną maszyną dedykowaną głównie do grawerowania, frezowania, i wiercenia elementów niedużego formatu.
Czytaj więcej
COMAGRAV MT PROFI
Maszyny o szerokich możliwościach idealne do półprzemysłowego i przemysłowego frezowania. Występują w kilku seriach i wielu wariantach rozmiarowych. Możliwości zainstalowania w nich wielu opcji dodatkowych czynią je uniwersalnymi urządzeniami do cięcia, bigowania, frezowania oraz grawerowania. Idealne rozwiązanie dla klientów ceniących sobie jakość.
Czytaj więcej
Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: