RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Plotery termiczne

Plotery termiczne MegaBlock to urządzenia sterowane komputerem służące do wycinania dowolnych kształtów w ekspandowanych lub ekstrudowanych styropianach. Elementem tnącym jest rozgrzany drut oporowy poruszający się w płaszczyznach X i Y dzięki mikrokrokowym silnikom kontrolowanym przez komputer. Dzięki temu uzyskuje się wyjątkową precyzję przy wysokiej prędkości cięcia.

 

MEGABLOCK P60
Seria P60 to podstawowa wersja plotera termicznego. Dzięki niewielkim gabarytom zewnętrznym i jednoczesnym zachowaniu funkcjonalnych wymiarów roboczych, urządzenia te są idealnym rozwiązaniem dla branży reklamowej.
Czytaj więcej
MEGABLOCK Seria T
Seria T obejmuje plotery o szerokości 600, 1300, 1500, 2500 oraz 3000 mm. Dzięki wielu funkcjonalnym dodatkom urządzenia te idealnie sprawują się w branży budowlanej, reklamowej i sztukatorskiej.
Czytaj więcej
MEGABLOCK Seria MW
Seria MW to wielodrutowe maszyny, najczęściej używane do rozkroju płyt, oraz produkcji elementów w dużych nakładach.
Czytaj więcej
CC70
CC70 - ploter do wycinania łuków oraz dużych elementów tłoczonych
Czytaj więcej

Plotery termiczne MegaBlock to urządzenia sterowane komputerem służące do wycinania dowolnych kształtów w ekspandowanych lub ekstrudowanych styropianach. Elementem tnącym jest rozgrzany drut oporowy poruszający się w płaszczyznach X i Y dzięki mikrokrokowym silnikom kontrolowanym przez komputer. Dzięki temu uzyskuje się wyjątkową precyzję przy wysokiej prędkości cięcia. 

Kontrola precyzji pozwala wyciąć niemalże dowolne kształty pod warunkiem, iż ich grubość odpowiada grubości użytego materiału. Poprzez zaprojektowanie i wycięcie kilku rzutów danego obiektu możliwe jest uzyskanie bardzo skomplikowanych kształtów 3D. Stół obrotowy (dodatkowe wyposażenie naszych ploterów) pozwala na wycinanie brył przestrzennych np. kul. Inne niemal nieograniczone możliwości można uzyskać za pomocą wrzeciona czy narzędzia drutu kształtowego. 

Plotery termiczne mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą wyciąć właściwie wszystko z ekstrudowanych i ekspandowanych styropianów - Twoja wyobraźnia jest ich jedynym ograniczeniem. 

Ploterów termicznych można używać m.in. do wykonania:

skomplikowanych, przestrzennych logo

liternictwa

grafik

elementów architektonicznych (gzymsy, tralki, itp.)

modeli architektonicznych w skali

stoisk targowych

dekoracji filmowych i teatralnych (tła, kształty, makiety)

form

izolacji np. rurek

kolumn

wystaw i rekwizytów sklepowych

prototypów

wszelkiego rodzaju opakowań,

i wielu, wielu innych.

Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: