RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Plotery tnące ROLAND

Plotery tnące to sterowane komputerowo urządzenia służące do precyzyjnego cięcia materiałów z rolki i arkusza.

Cięcie odbywa się przy użyciu odpowiedniego rodzaju ostrza w systemach:

- wleczonym, gdzie nóż kierowany jest ruchem materiału,

- aktywnym, gdzie osią noża steruje dodatkowy silnik.

Urządzenia te są stosowane do cięcia folii samoprzylepnych, folii maskujących, odblaskowych, oraz do kreślenia szablonów przy użyciu pisaków.

Plotery tnące są podstawowym narzędziem dla firm reklamowych, drukarni wielkoformatowych oraz pracowni kamieniarskich 

ROLAND STIKA
Małe, tanie urządzenia o niewielkiej wadze. Można je zabrać ze sobą i dociąć brakujące elementy grafiki w miejscu wyklejania. Wysoka jakość wyplotów; pomimo delikatnej konstrukcji są bardzo dokładne. Umożliwiają cięcie w różnorodnych materiałach: od folii winylowych po folie flock oraz flex.
Czytaj więcej
ROLAND GX
Plotery Roland Camm-1 zostały uznane na całym świecie, jak to najbardziej opłacalne i niezawodne narzędzia do produkcji bannerów, grafiki pojazdowej, wystaw sklepowych, tablic informacyjnych, podświetlany diodami grafik oraz wielu innych aplikacji w których używa się cięcia.
Czytaj więcej
ROLAND GX PRO
GX Pro- plotery tej serii są kultowym produktem firmy ROLAND. Urządzenia tej marki od lat są jednymi z wiodących na rynku, ze względu na stale rozwijaną technologię, w której są produkowane. Maszyny te zadowolą nawet bardzo wymagających użytkowników.
Czytaj więcej


Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: