RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Programy do frezowania

Flexi EnRoute
En Route to program gwarantujący wspólne środowisko projektowania i edycji ścieżki narzędzia. Prosta obsługa i nowoczesne rozwiązania umożliwiają pełne wykorzystanie ploterów frezujących wielu różnych marek.
Czytaj więcej
RHINOCEROS
Rhinoceros to łatwy w obsłudze, bardzo precyzyjny program, który potrafi stworzyć dowolne kształty. Wykorzystywany jest przez dziesiątki tysięcy projektantów, architektów, inżynierów, jubilerów i artystów. Rhino znajduje zastosowanie w niemal wszystkich branżach przemysłu. To program do modelowania 3d o najwyższej jakości za niezwykle niską cenę.
Czytaj więcej
RHINOCAM
Uzupełnienie programu RHINO, posiada postprocesory służące tworzeniu ścieżki narzędzia dla wielu dostępnych na rynku maszyn.
Czytaj więcej
VISUALMILL
Otwarty, prosty i funkcjonalny program do projektowania ścieżki narzędzia dla wielu dostępnych na rynku maszyn CNC.
Czytaj więcej
ARTCAM
ArtCam stanowi grupę zaawansowanych programów wspomagających projektowanie oraz obróbkę 3D. Program posiada moduły ArtCAM Express, ArtCam Insignia, ArtCAM Pro, ArtCAM Jewelsmith. Moduły te są ukierunkowane dla grawerów, projektantów form, matryc itp., jubilerów, pracownie sztukatorskie i wiele innych dziedzin. ArtCAM to pełen pakiet, umożliwiający realizację od koncepcji, poprzez projekt, aż po jego wykonanie.
Czytaj więcej
Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: