RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Termoformierki próżniowe

Urządzenia do termoformowania próżniowego umożliwiają formowanie płaskich tworzyw termoplastycznych przy pomocy przygotowanej do tego formy. Technologia ta umożliwia produkcję kasetonów podświetlanych, reklam formowanych z PCV, ABS, Hips, PMMA, elementów lodówek, maszyn i urządzeń, opakowań i wielu innych
INFRAFORM TF
Urządzenia do termoformowania próżniowego INFRAFORM to maszyny oparte na solidnej stalowej konstrukcji. Podzespoły mechaniczne zostały w nich starannie dobrane dla uzyskania maksymalnej trwałości mechanicznej. Wszystkie zastosowane elementy pneumatyki są zgodne z normą ISO zapewniając dostępność części zamiennych na całym świecie.
Czytaj więcej
INFRAFORM TFS
INFRAFORM to maszyny, które dorównują wydajnością i parametrami urządzeniom wiodących zagranicznych producentów maszyn do termoformowania. Oferowane przez nas maszyny stanowią uniwersalne rozwiązanie: można ich używać w przemyśle opakowaniowym, reklamowym, samochodowym oraz przy produkcji maszyn itp. Jedno urządzenie daje niezliczone możliwości.
Czytaj więcej
Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: