RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Trymery

Keencut Evolution 2
Trymer KEENCUT Evolution 2 to model pozwalający na szybkie, wygodne i bardzo dokładne cięcie takich materiałów jak: papier, folia, baner, tkaniny, a także spienione PCW, karton, elastyczny poliwęglan, polistyren czy płyty kartonowo-piankowe.
Czytaj więcej
Keencut Javelin Integra
Uniwersalny trymer do elastycznych materiałów reklamowych. Bardzo wysoka precyzja cięcia, z dokładnością do 0,2mm. Długość ostrza do 13mm.
Czytaj więcej
Keencut Simplex
Trymer do papieru Simplex to najprostrzy z trymerów dostępny w ofercie KEENCUT. Wyposażony w głowicę Practik pozwala na cięcie materiałów elastycznych.
Czytaj więcej
Keencut Sabre 2
Trymer Sabre 2 to wszechstronne i funkcjonalne urządzenie do cięcia. Posiada bezpieczną, tnącą głowicę z regulowanym ostrzem (noże płaskie - trapezowe) do ciecia wszelkiego rodzaju materiałów o grubości do 10 mm oraz płyty piankowe do 13 mm (noże specjalne). Dodatkowo, opcja z łatwą wymianą na głowicę z ostrzem krążkowym doskonale sprawdza się w cięciu tkanin oraz tekstyliów.
Czytaj więcej
Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: