RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog

VERSA EXPRESS RF-640

VERSA EXPRESS RF-640

Odkryj dochodowy rynek możliwych do wyprodukowania aplikacji graficznych, począwszy od wysokiej jakości grafik do wewnątrz, fotorealistycznych reprodukcji i plakatów, wspaniałych aplikacji na materiałach banerowych do prezentacji na zewnątrz, znaków i aplikacji samochodowych na folii – produkowanych na jednym urządzeniu.

Ploter VersaEXPRESS RF-640 został zaprojektowany przez inżynierów Rolanda z myślą o długich pracach bez nadzoru, co w połączeniu z najnowszą technologią głowicy drukującej daje wyjątkowe urządzenie i niespotykaną jakość druku. Dzięki zastosowanej technologii głowic drukujących, drukarki serii RF drukują siedmioma różnymi rozmiarami kropli, co pozwala użytkownikowi na otrzymanie bezkonkurencyjnej precyzji druku, płynnych przejść tonalnych, dokładnych fotografii i bezbłędnych, mocnych kolorów. Pokryta złotem głowica została zaprojektowana, tak żeby ograniczyć przywieranie tuszu do elementów głowicy i jednocześnie ograniczyć przytykanie się dysz. Precyzyjnie wykonane dysze, łączą dokładne wyrzucanie tuszu na materiał oraz idealny kształt i wielkość kropli. W efekcie użytkownik otrzymuje niezrównaną jakość druku. Głowica drukująca obsługująca 8 kanałów z atramentem, ustawionych w odbiciu lustrzanym (CMYKKYMC) eliminuje niedociągnięcia druku dwukierunkowego. 

Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji technologii kontroli druku, RF-640 osiąga prędkość druku do 48,5m2/h. Również nawijarka automatyczna została dostosowana do możliwości produkcyjnych drukarki Roland VersaEXPRESS RF-640. To a także pozostałe nowe dodatki, zapewniają odpowiednią jakość druku i stabilność pracy urządzenia nawet przy najwyższych prędkościach.

Podobnie jak inne urządzenia marki Roland, model RF-640 jest łatwy w instalacji oraz obsłudze. W celu maksymalnego ułatwienia obsługi dźwignie do instalacji mediów są dostępne zarówno z przodu jak i z tyłu urządzenia. Zaprojektowano również nowy sposób mocowania mediów na urządzeniu, jak i na nawijarce w celu maksymalnego ustabilizowania pracy maszyny. 

Dzięki zupełnie nowemu narzędziu jakim jest Roland Printer Assist istnieje możliwość sterowania ploterem za pomocą iPAD’a. Aplikacja umożliwia sprawdzenie poziomu atramentu, wykonanie test printu, zmienić kalibrację itp. 

Roland serii VersaEXPERESS RF-640 to wysokiej jakości grafiki drukowane na szerokim zakresie materiałów do prezentacji zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz.

 

Osoba odpowiedzialna: Paweł Kujawa , +48609912719 , pawel.kujawa@almatrend.com.pl
modelRF-640
technologia drukupiezoelektryczna
głowice1 głowica 8 kanałów (CMYK)
rozdzielczość optyczna1440 dpi
maksymalna szerokość zadruku z roli (mm)1615
maksymalna szerokość roli1625
maksymalna waga roli40 kg
system kolorówCztery kolory CMYK (cyan, magenta, yellow, and black)
system operacyjnyWindows XP / Vista / Win 7/ Win 8
oprogramowanie RIPVersaWorks®
interfejs użytkownikaEthernet 10Base-T lub 100Base-TX
wymiary zewnętrzne2,575 (W) x 795 (D) x 1,270 (H) mm
waga140 kg
zasilanie100V - 240V ± 10% 50/60HZ
VERSA EXPRESS RF-640
VERSA EXPRESS RF-640
VERSA EXPRESS RF-640
VERSA EXPRESS RF-640