Witamy na stronie poświęconej ploterom tnącym Summa

logo_summa

Summa jest wiodącym dostawcą wysokiej klasy rozwiązań w zakresie cięcia, wykańczania i cięcia laserowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Summa jest w stanie dostarczać dedykowane rozwiązania dla stale zmieniających się wymagań rynku, zapewniając optymalną wydajność pracy i doskonałe cięcie w każdym momencie.

Dzięki uważnemu słuchaniu naszych klientów i stałemu śledzeniu trendów rynkowych jesteśmy w stanie dalej rozwijać naszą ofertę produktów i dążyć do tego, aby przewyższać potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Kompetencje firmy jako dostawcy wysokiej jakości urządzeń do obróbki wykańczającej i cięcia opierają się na wieloletnich badaniach, wytrwałości i wiedzy. Każdy pojedynczy produkt Summa, który jest dystrybuowany na całym świecie, został wyprodukowany w naszej siedzibie głównej w Europie. To tutaj znajduje się cały nasz dział badań i rozwoju, produkcji, kontroli jakości i marketingu.

Urządzenia tej firmy należą do jednych najbardziej popularnych na świecie. Użytkownicy doceniają nie tylko wydajność tych systemów, ale także wysoką jakość cięcia (dokładność) jaką oferuje Summa. To co wyróżnia rozwiązania firmy Summa, to także łatwość obsługi oraz przystępna cena. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało się dostawcy opracować wiele innowacyjnych i niezwykle przydatnych funkcji, bez których dzisiejszy świat cięcia cyfrowego oraz laserowego, nie może się obyć.

Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia?

Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, że w Centrach Demo firmy Integart urządzenia marki Summa są dostępne do testowania. Zapraszamy na pokazy, podczas spotkania zobaczysz możliwości najnowszych ploterów i zdecydujesz: czy spełniają one Twoje oczekiwania?

Summa Cutter, F Series, L Series

Summa Cutter, F Series

Summa Cutter

Dlaczego warto postawić na system tnący Summa?

Sprawdzona technologia

Jedne z najlepszych urządzeń na świecie, przeznaczonych do cięcia cyfrowego.Technologia firmy Summa, to efekt wieloletniego procesu ewolucji tych maszyn.

Możliwości / cena

Urządzenia firmy Summa charakteryzują się wysokim współczynnikiem ceny do możliwości. To sprawia, że obok tych urządzeń nie może przejść obojętnie żadna firma, w której procesy związane z cięciem cyfrowym należą do istotnych.

Wydajność

Technologia firmy Summa charakteryzuje się dużą wydajnością. Bez względu na to czy wycinasz proste elementy czy bardziej skomplikowane rysunki lub litery, to proces odbywa cały proces odbywać się będzie na prawdę szybko.

Oferowane rozwiązania tnące

SUMMA CUTTER

Modele Summa Cutter

Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wydajność jest najważniejsza. Dedykowany do cięcia i nacinania materiałów winylowych, rolowych.

SUMMA F Series

Modele serii Summa F

Najbardziej wszechstronne rozwiązanie tnące stołowe. Dedykowany do cięcia mediów sztywnych/płaskich, również rolowych.

SUMMA L Series

Modele serii Summa L

Najnowocześniejsze rozwiązanie z zastosowaniem lasera. Dedykowane są do zautomatyzowanego cięcia materiałów tekstylnych podawanych z rolki.

Blog

Laser EXPERIENCE DAY by Summa – poznaj laserowe cięcie II generacji …od podszewki.

Technologia Summa L Series staje się standardem w branżach, gdzie liczy się precyzja, jakość i efektywność. Dzięki drugiej generacji L1810 firma Summa łączy wzornictwo przemysłowe z zaawansowaną inżynierią w jedną…

Summa potwierdza, że wie co jest najważniejsze dla użytkowników ploterów tnących!

Każda osoba zajmująca się procesami cięcia i obróbki drukowanych lub niezadrukowanych nośników wie, jak duże znaczenie ma oprogramowanie dla użyteczności i produktywności stosowanych urządzeń. Obecność intuicyjnego interfejsu, łatwa nawigacja i…

Summa zachwyci Klientów automatyzacją przepływu pracy z tekstyliami na FESPA 2024

Zarejestruj się na FESPA z kodem promocyjnym EXHH35 – Znajdź link poniżej na blogu FESPA Global Print Expo 2024: Amsterdam Spotkajmy się na FESPA 2024 w Amsterdamie! Summa z radością…