Witamy na stronie poświęconej ploterom tnącym Summa

Witamy na stronie poświęconej systemom tnącym marki Summa. Urządzenia tej firmy należą do jednych najbardziej popularnych na świecie. Użytkownicy doceniają nie tylko wydajność tych systemów, ale także wysoką jakość cięcia (dokładność) jaką oferuje ta technologia. To co wyróżnia systemy firmy Summa, to także łatwość obsługi oraz przystępna cena. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu inżynierów firmy Summa udało się opracować wiele innowacyjnych i niezwykle przydatnych funkcji, bez których dzisiejszy świat cięcia cyfrowego nie można się obyć.

Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia? Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, że w Centrach Prezentacyjnych firmy Integart te urządzenia są dostępne. Będziesz mógł osobiście je przetestować i zdecydować czy spełniają one Twoje oczekiwania.

logo_summa

Dlaczego warto postawić na system tnący Summa?

Sprawdzona technologia

Jedne z najlepszych urządzeń na świecie, przeznaczonych do cięcia cyfrowego.Technologia firmy Summa, to efekt wieloletniego procesu ewolucji tych maszyn.

Możliwości / cena

Urządzenia firmy Summa charakteryzują się wysokim współczynnikiem ceny do możliwości. To sprawia, że obok tych urządzeń nie może przejść obojętnie żadna firma, w której procesy związane z cięciem cyfrowym należą do istotnych.

Wydajność

Technologia firmy Summa charakteryzuje się dużą wydajnością. Bez względu na to czy wycinasz proste elementy czy bardziej skomplikowane rysunki lub litery, to proces odbywa cały proces odbywać się będzie na prawdę szybko.

Oferowane systemy

Modele serii SummaCut

Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wydajność jest najważniejsza.

Modele serii S Class 2

Cięcie konturowe w najlepszym wydaniu.

Summa S One

Model, który zmienia zasady gry

Summa F Series

Najbardziej wszechstronny stołowy system tnący

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW