Narzędzia Summa L

Technologia wizyjna – najnowocześniejsza technologia rozpoznawania kamer jest wykorzystywana do szybkiego skanowania materiału i automatycznego tworzenia wektorów do cięcia. Dostępne są dwa typy kamer: Kamera Wizyjna (standard w L3214) oraz Kamera Głowicowa (standard w L1810).

l1
l2

Poznaj systemy kamer w Summa Laser

System Kamery Wizyjnej - Wzrokowe Śledzenie Cięcia Konturowego

Metoda Śledzenia Wizyjnego – śledzenie konturów projektów – jest zalecana w przypadku wycinarki laserowej L1810 i bardzo dogodna podczas cięcia tekstyliów sportowych. Nie ma potrzeby stosowania pliku cięcia, co zwiększa automatyzację i łatwość użytkowania oraz znacznie skraca czasy przestojów. System Kamery Wizyjnej to opcja dla wycinarki laserowej L1810.

System Kamery Wizyjnej - Ślad Wizyjny Cięcia Konturowego

Metoda Śladów Wizyjnych – zastosowanie znaków rejestracyjnych – jest najkorzystniejsza w przypadku wycinarki laserowej L3214, np. do wytwarzania soft signage o ustalonym rozmiarze. L2314 jest standardowo wyposażona w Kamerę Wizyjną, co umożliwia zastosowanie obu metod – Śledzenia Wizyjnego i Znaków Wizyjnych – w zależności od wymagań.

System Kamery Głowicowej - Znaki rejestracyjne

System kamery głowicowej jest standardowo zamontowany w wycinarkach L1819 (uwaga: opcja dla Serii FB). Ten system kamer wykorzystuje znaki rejestracyjne do cięcia na wymiar oraz do wycinania konturowego. Zwiększona dokładność i zaawanasowane możliwości zagnieżdżania nie tylko zapewniają czyste cięcie, ale też znacząco zmniejszają ilość odpadów materiałowych.