Narzędzia - Summa F

Moduł wleczony (Drag)
Moduł Drag jest modułem, który pozwala na rysowanie z użyciem pisaka lub cięcie typu kiss-cut (do podkładu) w szerokim zakresie materiałów z naciskiem do 600 gramów siły docisku, z użyciem noża wleczonego.
Moduł aktywny (Tangential)
Mocny moduł aktywny oferuje pionową siłę docisku do 10 kg i steruje szeroką gamą pasujących do niego narzędzi. Każde z wielu różnorodnych narzędzi posiada kod kreskowy, który zapewnia automatyczne rozpoznawanie i ustawianie parametrów.
Elektroniczne narzędzie oscylacyjne EOT
Moduł wleczony wykonuje kreślenie za pomocą pisaków lub cięcie typu kiss-cut w szerokim zakresie materiałów z naciskiem 600 gramów przy użyciu noża.Identycznie jak w przypadku modułu aktywnego, do głowicy wielofunkcyjnej można dodać wiele modułów typu wleczonego, aby umożliwić zarówno wycinanie, jak i rysowanie bez konieczności wyjmowania modułów.
Pneumatyczne narzędzie oscylacyjne POT
Pneumatyczne narzędzie oscylacyjne napędzane sprężonym powietrzem, porusza nożem w górę i w dół o skoku 8 mm.Solidna konstrukcja narzędzia sprawia, że nadaje się ono do cięcia grubych materiałów takich, jak tektura o strukturze plastra miodu, tektura falista i piankowa.
Narzędzie Kiss-Cut
Narzędzie do cięcia kiss-cut jest w stanie wyciąć najbardziej wymagające materiały z roli z niesamowitą siłą i dokładnością.
Zaciski Media Advance
Pneumatyczne zaciski posuwu mediów, które przytrzymują materiał gdy jest przemieszczany do przodu na pasie transmisyjnym. Umożliwia to tryb ciągłej pracy na projektach dłuższych niż długość robocza stołu.