Summa F Series

Zalety ploterów Summa F Series

Plotery Summa F Series to zaawansowane technologicznie stoły do cięcia, frezowania i wielofunkcyjnej obróbki, są w stanie ciąć arkusze i materiały sztywne, jak również materiał dostarczany w rolach.

  • Głowica wielofunkcyjna może pomieścić do trzech narzędzi jednocześnie.
  • Wymiany narzędzi można dokonać szybko i łatwo.
  • Automatyczne rozpoznawanie narzędzi, połączone z cyfrowym i mechanicznym sterowaniem głębokości i/lub nacisku, zapewnia precyzyjne cięcie różnych materiałów.
  • Ploter F Series jest standardowo wyposażony w moduł noża wleczonego oraz rewolucyjny system rozpoznawania znaczników optycznych firmy Summa, zapewniający bezkonkurencyjną dokładność cięcia konturów.
  • Różne opcje obróbki materiału zapewniają optymalną wydajność, niezależnie od tego, czy cięcie jest wykonywane na podłożu zadrukowanym, elastycznym czy sztywnym.

Stale powiększający się arsenał opcjonalnych dodatków rozszerza możliwości F Series, pozwalając na stworzenie maszyny dostosowanej do potrzeb klienta, idealnie dopasowanej do specyfiki jego pracy.

Poznaj stoły tnące Summa F-Series i wybierz rozmiar,
który najlepiej pasuje do Ciebie i Twojej firmy.

Duży, Większy, Największy?

Zwiększ produktywność! Wybierz jeden z 6-ciu dostępnych rozmiarów.
summa-14

Sprzęt opracowany specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów i dalszej poprawie synergii pomiędzy wielkoformatowymi drukarkami cyfrowymi, a systemami finishingowymi firmy Summa.
Drukowanie i wycinanie w dopasowanym do siebie rozmiarze roboczym to sama przyjemność!