Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Keencut Evolution 2

Trymer KEENCUT Evolution 2 to model pozwalający na szybkie, wygodne i bardzo dokładne cięcie takich materiałów jak: papier, folia, baner, tkaniny, a także spienione PCW, karton, elastyczny poliwęglan, polistyren czy płyty kartonowo-piankowe.

Keencut Evolution 3

Najnowszy, manualny trymer Evolution E3 to urządzenie wytworzone zgodnie z najwyższymi standardami Keencut. Jest następcą flagowego modelu Evolution E2. W porównaniu do swojego poprzednika zostały udoskonalone kwestie ergonomii i precyzji pozycjonowania.

Keencut Javelin Integra

Uniwersalny trymer do elastycznych materiałów reklamowych. Bardzo wysoka precyzja cięcia, z dokładnością do 0,2mm. Długość ostrza do 13mm.

Keencut Sabre 2

Trymer Sabre 2 to wszechstronne i funkcjonalne urządzenie do cięcia. Posiada bezpieczną, tnącą głowicę z regulowanym ostrzem (noże płaskie – trapezowe) do ciecia wszelkiego rodzaju materiałów o grubości do 10 mm oraz płyty piankowe do 13 mm (noże specjalne). Dodatkowo, opcja z łatwą wymianą na głowicę z ostrzem krążkowym doskonale sprawdza się w cięciu tkanin oraz tekstyliów.

Szerokość: 1,0m; 1,5m; 2,0m; 2,5m; 3,0m

Keencut Simplex

Trymer do papieru Simplex to najprostrzy z trymerów dostępny w ofercie KEENCUT. Wyposażony w głowicę Practik pozwala na cięcie materiałów elastycznych.