Bubble-Free Aplikator

BUBBLE-FREE Applicator jest stołem montażowym, przeznaczonym do aplikowania wszelkiego rodzaju podłoży samoprzylepnych na podłoża płaskie lub elastyczne. Umożliwia aplikowanie wyciętych lub zadrukowanych grafik, na podłoża takie jak PCW, MDF, PMMA, szkło i inne.

Kategoria:

Opis

BUBBLE-FREE Applicator jest stołem montażowym, przeznaczonym do aplikowania wszelkiego rodzaju podłoży samoprzylepnych na podłoża płaskie lub elastyczne. Umożliwia aplikowanie wyciętych lub zadrukowanych grafik, na podłoża takie jak PCW, MDF, PMMA, szkło i inne. Konstrukcja urządzenia pozwala wykonywać aplikację bez bąbli, zagięć, przesunięć na podkładach do 60mm grubości.

Opcjonalne wyposażenie dodatkowe:

  • Podświetlenie LED

Opcja podświetlanego stołu w technologii LED w połączeniu ze szklaną powierzchnią zapewnia precyzyjne aplikowanie grafik przeźroczystych (podświetlanych). Szczególnie polecamy do aplikowania grafik typu backlit, frontlit oraz przemysłu szklarskiego.

  • Elektryczna regulacja wysokości

Elektryczne siłowniki pozwalają dostosować wysokość stołu do poziomu zapewniającego komfortową pracę.

  • Uchwyt na rolkę/papier

Uchwyt na papier, folię daje możliwość aplikowania (naklejania) materiału podawanego z roli. Idealnie sprawdza się w przypadku aplikowania papieru transferowego z roli, wydruków cyfrowych, wyciętych grafik, laminowania, etc.

Dane techniczne

Szerokość stołu 1500mm; 1700mm; 2200mm
Długość stołu 2800mm; 3400mm; 4000mm; 5400mm; 6000mm; 7000mm
Maksymalna grubość materiału 60mm

Filmy