EngView Gasket Designer Suite 6

Gasket Designer to profesjonalne oprogramowanie do projektowania uszczelnień z płaskich materiałów. Dzięki zaawansowanym modułom Gasket Designer umożliwia zaprojektowanie, przetestowanie, prezentację oraz przygotowanie projektu do obróbki maszynowej.

Opis

Oprogramowanie EngView Gasket Designer to zaawansowany system CAD/CAM dla producentów uszczelnień.

Program jest prostu w użyciu i niezwykle efektywny, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych funkcji rysowania, jak również możliwości użycia gotowych projektów z bazy, będącej częścią pakietu.

Oprogramowanie umożliwia błyskawiczne stworzenie projektu z gotowych elementów SYnergy, które ulegają automatycznie przeskalowaniu oraz przyciągnięciu do wybranego obiektu.

Potrzebujesz rozmieścić obiekty? Użyj kreatora rozkładu, aby wybrać najlepsze rozmieszczenie elementów przeznaczonych do wycięcia na arkuszu materiału. Moduł „Layout” umożliwia błyskawiczne przygotowanie projektu do obróbki maszynowej, uwzględniając niezbędne parametry.

Zoptymalizowany moduł CAM EngView jest bardzo pomocny przy tworzeniu najlepszej ścieżki narzędzia dla urządzeń, co pozwala na oszczędność czasu podczas produkcji, oraz zminimalizowanie kosztów obsługi maszyn.

Dodatkowo istnieje możliwość dostosowanie modułów dla indywidualnych potrzeb użytkownika.

Wersję demo można pobrać po zarejestrowaniu na stronie: https://packgate.engview.com/