INFRAFORM TFS

Urządzenie wycofane z oferty

INFRAFORM to maszyny, które dorównują wydajnością i parametrami urządzeniom wiodących zagranicznych producentów maszyn do termoformowania. Oferowane przez nas maszyny stanowią uniwersalne rozwiązanie: można ich używać w przemyśle opakowaniowym, reklamowym, samochodowym oraz przy produkcji maszyn itp. Jedno urządzenie daje niezliczone możliwości.

Opis

Infraform TFS – PRO

Najnowszej generacji maszyny zaprojektowane dla branży przemysłowej. Dzięki trwałej konstrukcja, rozbudowanej pamięci i dopracowanemu systemowi grzewczemu, dystrybuowane przez nas urządzenia są jednymi z najlepszych na rynku międzynarodowym.

Urządzenia do termoformowania próżniowego INFRAFORM TFS to maszyny oparte na solidnej stalowej konstrukcji. Podzespoły mechaniczne zostały w nich starannie dobrane dla uzyskania maksymalnej trwałości mechanicznej. Wszystkie zastosowane elementy pneumatyki są zgodne z normą ISO zapewniając dostępność części zamiennych na całym świecie.

STEROWANIE: Maszyny wyposażone są w sterownik mikroprocesorowy MITSUBISHI z dotykowym ekranem graficznym i wielosekcyjnym, inteligentnym sterowaniem promiennikami podczerwieni ELSTEIN, pozwala na uzyskanie optymalnego, równomiernego uplastycznienia formowanego materiału.

Stabilizacja temperatur i sterowanie poszczególnymi sekcjami pieca odbywa się poprzez dotykowy ekran operatorski zintegrowany z zaawansowanym sterownikiem przemysłowym MITSUBISHI.

Łatwe i intuicyjne sterowanie maszyny czyni pracę przyjemną, zapewniając maksymalną wydajność systemu. Program zawiera moduł receptur pozwalający na zapamiętanie wielu gotowych zestawów parametrów technologicznych, takich jak czasy grzania, chłodzenia, wszelkich pauz oraz temperatur w poszczególnych sekcjach pieca. Wydajny system sterowania MITSUBISHI zapewniający stałość parametrów przetwarzania materiału ma decydujący wpływ na najwyższą jakość produktu finalnego i wyeliminowanie błędów powstających przez czynnik ludzki.

CHŁODZENIE

Wydajne chłodzenie realizowane jest poprzez turbiny wspomagane dyszami (atomizerami) jonizacyjnymi. Dzięki zastosowanym atomizerom czas chłodzenia zostaje skrócony nawet do 50%.

POMPY PRÓŻNIOWE

Maszyny wyposażone są w pompy próżniowe renomowanych firm BUSCH / BECKER co zapewnia wysoką wydajność podciśnienia i dostępność do elementów serwisowych.

SERWIS ZAKUPOWY

Pakiet obejmuje bezpłatną dostawę urządzenia, uruchomienie maszyny, dwa dni szkolenia.

Szkolenia realizowane są w oparciu o konkretny przykład produkcyjny klienta.

INFRAFORM

Pobierz