MPX90

Urządzenie wycofane z oferty

Nowoczesna drukarka rytująca do znakowania twardych materiałów. Idealne urządzenie dla jubilerów, punktów usługowych, producentów urządzeń i pracowni grawerskich.

Opis

Najnowsza drukarka ROLAND MPX-90 umożliwia przenoszenie grafiki wektorowej oraz zdjęć na powierzchnie zapalniczek, breloczków, wizytowników, długopisów, biżuterii oraz wszelkich tabliczek znamionowych.

Roland MPX-90 to urządzenie dające potężne możliwości personalizacji detali, począwszy od znakowania przemysłowego, aż do grawerowania biżuterii.

Dzięki możliwości znakowania zarówno płaskich jak i zakrzywionych powierzchni w szerokim zakresie materiałów, Roland MPX-90 jest najbardziej wszechstronną drukarką igłową, jaka kiedykolwiek powstała.

MPX-90 oferuje 2,5-krotnie większą moc znakowania od poprzednich modeli, co pozwala na tworzenie bardzo ostrych znaków: tekstu, monogramów, grafiki i zdjęć na metalowych powierzchniach. Nowo zaprojektowany stół roboczy pozwala na znakowanie elementów praktycznie dowolnej długości.
MPX-90 umożliwia personalizację biżuterii, nieśmiertelników, breloczków i długopisów i jest jednym najbardziej opłacalnych sposobów znakowania przemysłowego: narzędzia, tabliczki z numerami seryjnymi, płytki identyfikacyjne i wiele innych.

Roland MPX-90 to urządzenie zaprojektowane w sposób, który gwarantuje łatwość obsługi: maszyna mieści się na biurku i stanowi komplet wraz z oprogramowaniem do projektowania.

Sterowana programem Roland Photo Marking System (RPMS), drukarka MPX-90 posiada igłę z mocną, diamentową końcówką, która może znakować różne powierzchnie, w tym metale takie jak stal nierdzewna, tytan, złoto, srebro oraz platynę. Urządzenie może również drukować na twardym akrylu i podobnych tworzywach sztucznych.

Dane techniczne

model MPX 90
pole robocze (mm) 80 x 80