Roland VERSA EXPRESS RF-640

Urządzenie wycofane z oferty

Roland VersaEXPRESS RF-640 to plotery drukujące w systemie CMYK tuszami eko-solwentowymi idealne do druku grafiki wystawowej, banerów, plakatów, grafiki samochodowej oraz wielu innych. Geniusz RF-640 polega na możliwościach szybkiego druku grafik wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów.

Kategoria:

Opis

Produkt wycofany z oferty

Odkryj dochodowy rynek możliwych do wyprodukowania aplikacji graficznych, począwszy od wysokiej jakości grafik do wewnątrz, fotorealistycznych reprodukcji i plakatów, wspaniałych aplikacji na materiałach banerowych do prezentacji na zewnątrz, znaków i aplikacji samochodowych na folii – produkowanych na jednym urządzeniu.

Ploter VersaEXPRESS RF-640 został zaprojektowany przez inżynierów Rolanda z myślą o długich pracach bez nadzoru, co w połączeniu z najnowszą technologią głowicy drukującej daje wyjątkowe urządzenie i niespotykaną jakość druku. Dzięki zastosowanej technologii głowic drukujących, drukarki serii RF drukują siedmioma różnymi rozmiarami kropli, co pozwala użytkownikowi na otrzymanie bezkonkurencyjnej precyzji druku, płynnych przejść tonalnych, dokładnych fotografii i bezbłędnych, mocnych kolorów. Pokryta złotem głowica została zaprojektowana, tak żeby ograniczyć przywieranie tuszu do elementów głowicy i jednocześnie ograniczyć przytykanie się dysz. Precyzyjnie wykonane dysze, łączą dokładne wyrzucanie tuszu na materiał oraz idealny kształt i wielkość kropli. W efekcie użytkownik otrzymuje niezrównaną jakość druku. Głowica drukująca obsługująca 8 kanałów z atramentem, ustawionych w odbiciu lustrzanym (CMYKKYMC) eliminuje niedociągnięcia druku dwukierunkowego.

Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji technologii kontroli druku, RF-640 osiąga prędkość druku do 48,5m2/h. Również nawijarka automatyczna została dostosowana do możliwości produkcyjnych drukarki Roland VersaEXPRESS RF-640. To a także pozostałe nowe dodatki, zapewniają odpowiednią jakość druku i stabilność pracy urządzenia nawet przy najwyższych prędkościach.

Podobnie jak inne urządzenia marki Roland, model RF-640 jest łatwy w instalacji oraz obsłudze. W celu maksymalnego ułatwienia obsługi dźwignie do instalacji mediów są dostępne zarówno z przodu jak i z tyłu urządzenia. Zaprojektowano również nowy sposób mocowania mediów na urządzeniu, jak i na nawijarce w celu maksymalnego ustabilizowania pracy maszyny.

Dzięki zupełnie nowemu narzędziu jakim jest Roland Printer Assist istnieje możliwość sterowania ploterem za pomocą iPAD’a. Aplikacja umożliwia sprawdzenie poziomu atramentu, wykonanie test printu, zmienić kalibrację itp.

Roland serii VersaEXPERESS RF-640 to wysokiej jakości grafiki drukowane na szerokim zakresie materiałów do prezentacji zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz.

Dane techniczne

model RF-640
technologia druku piezoelektryczna
głowice 1 głowica 8 kanałów (CMYK)
rozdzielczość optyczna 1440 dpi
maksymalna szerokość zadruku z roli (mm) 1615
maksymalna szerokość roli 1625
maksymalna waga roli 40 kg
system kolorów Cztery kolory CMYK (cyan, magenta, yellow, and black)
system operacyjny Windows XP / Vista / Win 7/ Win 8
oprogramowanie RIP VersaWorks®
interfejs użytkownika Ethernet 10Base-T lub 100Base-TX
wymiary zewnętrzne 2,575 (W) x 795 (D) x 1,270 (H) mm
waga 140 kg
zasilanie 100V – 240V ± 10% 50/60HZ

Ulotka

Pobierz

RF-640