RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Plotery tnące SUMMA

Plotery tnące to sterowane komputerowo urządzenia służące do precyzyjnego cięcia materiałów z rolki i arkusza.

Cięcie odbywa się przy użyciu odpowiedniego rodzaju ostrza w systemach:

- wleczonym, gdzie nóż kierowany jest ruchem materiału,

- aktywnym, gdzie osią noża steruje dodatkowy silnik.

Urządzenia te są stosowane do cięcia folii samoprzylepnych, folii maskujących, odblaskowych, oraz do kreślenia szablonów przy użyciu pisaków.

Plotery tnące są podstawowym narzędziem dla firm reklamowych, drukarni wielkoformatowych oraz pracowni kamieniarskich 

Summa to producent niezawodnych, prostych w obsłudze maszyn, które stały się jednymi z najpopularniejszych ploterów na świecie.
Summa Cut
Niezawodne, proste w obsłudze maszyny. Ich mocna konstrukcja i zaawansowane funkcje zadowolą zarówno początkujących, jak i doświadczonych użytkowników ploterów. Idealne dla użytkowników ploterów solwentowych; szerokości do 1600 mm oraz uniwersalny system pozycjonowania wydrukowanej wcześniej grafiki.
Czytaj więcej
Summa S-Class Seria D
- Summa Niezawodne, proste w obsłudze maszyny. Ich mocna konstrukcja i zaawansowane funkcje zadowolą zarówno początkujących, jak i doświadczonych użytkowników ploterów. Idealne dla użytkowników ploterów solwentowych; szerokości do 1600 mm oraz uniwersalny system pozycjonowania wydrukowanej wcześniej grafiki. Urządzenia bogate w najnowsze technologie, takie jak łącze Wi-fi, oraz system pozycjonowania z kamerą.
Czytaj więcej
MILLENIUM
Najtańszy ploter z rewelacyjną głowicą aktywną. Millenium łączy w sobie zalety plotera tnącego z najwyższą precyzją, z parametrami i ceną serii SummaCut.
Czytaj więcej
Summa S-Class Seria 2T
Jakość- gdy potrzebujesz przede wszystkim tego parametru, nic nie może się równać z technologią noża aktywnego. Komputerowo sterowany nóż o nacisku 600 gram tnie lepiej i głębiej niż jakikolwiek inny ploter tej klasy. Łatwiejsze obieranie grafiki, szybsze i dokładniejsze cięcie grubych materiałów z dokładnością ploterów stołowych, przy zachowaniu najwyższej prędkości przy materiałach z roli. Seria S-ClassT stawia wyzwanie standardom cięcia.
Czytaj więcej
Summa S-Class Seria T4
S-Class T4 łączy wszystkie zalety maszyn o wzmocnionej konstrukcji, wyposażonych w głowicę aktywną, oraz najnowszego systemu pozycjonowania z kamerą. Ploter z systemem OPOS-CAM™ umożliwia błyskawiczny pomiar markerów specjalnie dla cykli produkcyjnych.
Czytaj więcej


Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: