Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Qres Technologies F160

Urządzenie wycofane z oferty

Dzięki innowacyjnemu podejściu do rozwoju firmy Qres Technologies, drukarka UV F160 to wyjątkowe urządzenie z szeroką gamą opcji dodatkowych. Unikalna konstrukcja drukarki UV F160 pozwala na zmianę jej konfiguracji w celu możliwie najlepszego dopasowania się do potrzeb Twojego biznesu. Oferowane wyposażenie dodatkowe może być zamówione fabrycznie lub dodane w dowolnym momencie. F160 to idealny wybór na tych, którzy szukają wysokiej jakości w drukarce klasy podstawowej, jak i dla specjalistów, którzy potrzebują urządzenia dopasowanego do swoich potrzeb.

Qres Technologies F200

Urządzenie wycofane z oferty

Drukarka, która rośnie w tym samym tempie co Twój biznes. Unikalna konstrukcja drukarki UV F200 pozwala na zmianę jej konfiguracji w celu możliwie najlepszego dopasowania się do potrzeb Twojego biznesu. Oferowane wyposażenie dodatkowe może być zamówione fabrycznie lub dodane w dowolnym momencie. F200 to idealny wybór na tych, którzy szukają drukarki UV o szerokości roboczej sięgającej 2 metrów z możliwości druku na szerokim spektrum materiałów

Roland VersaUV LEF-12/20

Urządzenie wycofane z oferty

Urządzenie VersaUV z serii LEF drukuje tekst, zdjęcia, loga i inne aplikacje bezpośrednio na materiał o grubości do 10 cm, co więcej LEF-12/20 zmieści się na twoim biurku!