Qres Technologies F160

Urządzenie wycofane z oferty

Dzięki innowacyjnemu podejściu do rozwoju firmy Qres Technologies, drukarka UV F160 to wyjątkowe urządzenie z szeroką gamą opcji dodatkowych. Unikalna konstrukcja drukarki UV F160 pozwala na zmianę jej konfiguracji w celu możliwie najlepszego dopasowania się do potrzeb Twojego biznesu. Oferowane wyposażenie dodatkowe może być zamówione fabrycznie lub dodane w dowolnym momencie. F160 to idealny wybór na tych, którzy szukają wysokiej jakości w drukarce klasy podstawowej, jak i dla specjalistów, którzy potrzebują urządzenia dopasowanego do swoich potrzeb.

Opis

Produkt wycofany z oferty

Drukarka F160 od Qres Technologies oferuje unikalną możliwość skonfigurowania urządzenia zgodnie z wymaganiami klienta. Każda z opcji dodatkowych może być zamówiona z nową maszyną lub dodana w późniejszym czasie.

Głowice i konfiguracja

F160 jest wyposażona w nową generację głowic Konica Minolta 1024. Unikalne, opracowane przez inżynierów Qres Technologies nakładanie atramentu falowo pozwala osiągać niezrównaną ostrość i odwzorowanie kolorystyczne wydruków. Rozdzielczość maksymalna do 1080 dpi eliminuje efekty ziarna, zapewnia gładkie przejścia tonalne oraz fotograficzną jakość.

Qres F160 standardowo wyposażona jest w 4 głowice drukujące w konfiguracji CMYK, która może być podwojona aby zwiększyć produktywność. Istnieje również możliwość zamontowania czterech dodatkowych głowic do druku kolorem białym, bezbarwnym lakierem lub kolorami spotowymi.

Drukarka stołowa z unikalnymi opcjami

Solidna konstrukcja stołowa F160 oferuje powierzchnie roboczą w rozmiarze 1,6 m x 2,5 m pozwalającą na druk na materiałach sztywnych i elastycznych o maksymalnej grubości 50 mm.

To co czyni F160 unikalnym urządzeniem do opcja Bridge Lift. Zakres unoszenia się mostu może być zwiększony o 250 mm, co daje możliwość druku na elementach o grubości 300 mm. Opcja ta otwiera nowe możliwości druku na szerszym spectrum mediów oraz na nietypowych obiektach o różnych rozmiarach.

System podsysu w F160 jest podzielony na 4 niezależne strefy. Zewnętrzne gniazdo umożliwia podłączenie pompy próżniowej o parametrach odpowiadających naszym wymaganiom i umieszczenie jej tam gdzie chcemy.

Dane techniczne

model F160
technologia druku Piezoelektryczna „drop-on-demand“
głowice Konica Minolta 1024
ilość dysz / 1 głowica 1024
rozdzielczość mechaniczna 180 – 1080 dpi
prędkość druku (wysoka jakość) 5–20 m2/ godz.
prędkość druku (tryb produkcyjny) 12,5 -50 m2/ godz, max 100 m2/ godz
typy materiałów do zadruku Arkusze PCW, plexiglass, drewno, szkło, ceramika, metal, polistyren, materiały piankowe, karton, papier, tekstylia, etc.
pole robocze (mm) 1,6 m x 2,5 m x 0,05 m (+ 0,25 m z opcją Bridge Lift)
system kolorów CMYK + 2 dodatkowe (biały, bezbarwny lakier, kolory spotowe)
tusze Qres UV curable inks
system utrwalania tuszu Lampy UV chłodzone powietrzem
pojemność zbiorników z tuszem (ml) 5l/kolor
system operacyjny Windows 7, Windows 8
oprogramowanie RIP Qpro print software, Qrip software, CALDERA GrandRip V9 (wyposażenie opcjonalne), ColorGATE Productionserver 8 (wyposażenie opcjonalne)
kompatybilne formaty plików PDF, TIFF, JPEF, EPS
interfejs użytkownika Monitor LCD, mysz, klawiatura
wymiary zewnętrzne 3,4 m x 1,3 m x 3,75 m (sz,w,g)
waga 1000 kg
zasilanie 3 fazy, 400 V, 50Hz, 19A, max 7,6 kW
gwarancja 24 miesięcy (głowice drukujące 12 miesięcy)

Ulotka

Pobierz

Qres F160