RF-640Qres F160Gongzheng GZMkatalog 2017
Roland VersaEXPRESS RF-640
Qres F160
Gongzheng GZM
Pobierz aktualny katalog
Katalog produktów

Programy do cięcia

EASY SIGN
EasySIGN to uniwersalny program przeznaczony do tworzenia i cięcia projektów wektorowych. Wersja Professional z powodzeniem zastępuje inne programy do projektowania, jak również z nimi współpracuje. Program posiada zaawansowane ustawienia cięcia oraz obsługi wielu maszyn.
Czytaj więcej
SIGNCUT
SignCut – uniwersalny, prosty program do cięcia, kompatybilny z większością dostępnych na rynku programów graficznych oraz ploterów tnących. Posiada pluginy do CorelDraw, Inkscape itp. Program posiada wiele ciekawych funkcji, również tworzenie linii ułatwiających wybieranie.
Czytaj więcej
FlEXI SIGN
FlexiSIGN od podstawowego programu do obsługi ploterów tnących poprzez zaawansowany pakiet z modułem RIP i sterownikami do niemal wszystkich ploterów wielkoformatowych. Również dla posiadaczy ploterów grawerujących.
Czytaj więcej
COCUT
CoCut to prosty program umożliwiający wycinanie po opracowaniu projektu w takich programach jak: CorelDRAW, Adobe Illustrator czy FreeHand. Posiada sterowniki do większości dostępnych na rynku ploterów.
Czytaj więcej
Newsletter
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów lub chcesz otrzymywać informacje o promocjach w naszej firmie wpisz swój e-mail.
Adres e-mail: