Wyświetlanie wszystkich 11 wyników

ARTCAM

Urządzenie wycofane z oferty

ArtCam stanowi grupę zaawansowanych programów wspomagających projektowanie oraz obróbkę 3D. Program posiada moduły ArtCAM Express, ArtCam Insignia, ArtCAM Pro, ArtCAM Jewelsmith. Moduły te są ukierunkowane dla grawerów, projektantów form, matryc itp., jubilerów, pracownie sztukatorskie i wiele innych dziedzin. ArtCAM to pełen pakiet, umożliwiający realizację od koncepcji, poprzez projekt, aż po jego wykonanie.

COCUT

CoCut to prosty program umożliwiający wycinanie po opracowaniu projektu w takich programach jak: CorelDRAW, Adobe Illustrator czy FreeHand. Posiada sterowniki do większości dostępnych na rynku ploterów.

EASY SIGN

EasySIGN to uniwersalny program przeznaczony do tworzenia i cięcia projektów wektorowych. Wersja Professional z powodzeniem zastępuje inne programy do projektowania, jak również z nimi współpracuje. Program posiada zaawansowane ustawienia cięcia oraz obsługi wielu maszyn.

EngView Gasket Designer Suite 6

Gasket Designer to profesjonalne oprogramowanie do projektowania uszczelnień z płaskich materiałów. Dzięki zaawansowanym modułom Gasket Designer umożliwia zaprojektowanie, przetestowanie, prezentację oraz przygotowanie projektu do obróbki maszynowej.

EngView Package&Display Designer Suite 6

Package Designer to profesjonalne oprogramowanie do projektowania opakowań z kartonu, tektury oraz tworzyw sztucznych. Dzięki zaawansowanym modułom Package Designer umożliwia zaprojektowanie, przetestowanie, prezentację oraz przygotowanie projektu do obróbki maszynowej.

Flexi EnRoute

En Route to program gwarantujący wspólne środowisko projektowania i edycji ścieżki narzędzia. Prosta obsługa i nowoczesne rozwiązania umożliwiają pełne wykorzystanie ploterów frezujących wielu różnych marek.

FlEXI SIGN

FlexiSIGN od podstawowego programu do obsługi ploterów tnących poprzez zaawansowany pakiet z modułem RIP i sterownikami do niemal wszystkich ploterów wielkoformatowych. Również dla posiadaczy ploterów grawerujących.

RHINOCAM

Urządzenie wycofane z oferty

Uzupełnienie programu RHINO, posiada postprocesory służące tworzeniu ścieżki narzędzia dla wielu dostępnych na rynku maszyn.

RHINOCEROS

Urządzenie wycofane z oferty

Rhinoceros to łatwy w obsłudze, bardzo precyzyjny program, który potrafi stworzyć dowolne kształty. Wykorzystywany jest przez dziesiątki tysięcy projektantów, architektów, inżynierów, jubilerów i artystów. Rhino znajduje zastosowanie w niemal wszystkich branżach przemysłu. To program do modelowania 3d o najwyższej jakości za niezwykle niską cenę.

SIGNCUT

SignCut – uniwersalny, prosty program do cięcia, kompatybilny z większością dostępnych na rynku programów graficznych oraz ploterów tnących. Posiada pluginy do CorelDraw, Inkscape itp. Program posiada wiele ciekawych funkcji, również tworzenie linii ułatwiających wybieranie.

VISUALMILL

Urządzenie wycofane z oferty

Otwarty, prosty i funkcjonalny program do projektowania ścieżki narzędzia dla wielu dostępnych na rynku maszyn CNC.