ARTCAM

Urządzenie wycofane z oferty

ArtCam stanowi grupę zaawansowanych programów wspomagających projektowanie oraz obróbkę 3D. Program posiada moduły ArtCAM Express, ArtCam Insignia, ArtCAM Pro, ArtCAM Jewelsmith. Moduły te są ukierunkowane dla grawerów, projektantów form, matryc itp., jubilerów, pracownie sztukatorskie i wiele innych dziedzin. ArtCAM to pełen pakiet, umożliwiający realizację od koncepcji, poprzez projekt, aż po jego wykonanie.

Opis

ArtCam Express

ArtCAM Express to najszybsze i najprostsze narzędzie, umożliwiające przekształcenie rysunków i szkiców na wygrawerowane detale. Zaprojektowane modele 3D mogą być importowane z większości programów do modelowania 3D, dzięki czemu można tworzyć ścieżki narzędzi niezbędne dla realizacji projektu na dowolnej maszynie z obsługą G-code. Prosty w użyciu program, umożliwiający realizację podstawowych zadań związanych z frezowaniem, w bardzo krótkim czasie.

Express jest także idealnym narzędziem do nauki podstaw projektowania w środowisku 3D i pomaga w poznaniu bardziej zaawansowanych produktów ArtCAM: można go uaktualniać wraz ze wzrostem potrzeb i umiejętności.

Przy użyciu tej samej technologii projektowania i obróbki, jak w przypadku ArtCAM Pro, użytkownicy zyskują gwarancję jakości i możliwość lepszej pracy dla firmy.

ArtCAM zapewni Państwu wszystkie narzędzia niezbędne do ukończenia pracy – począwszy od koncepcji, przez projekt do gotowych realizacji. Rozwiązanie to jest sprawdzone w wielu branżach na całym świecie, co powoduje jego stały rozwój. Produkt jest udoskonalany przy współpracy z klientami, w tym dzięki opiniom na forum i w grupach użytkowników. Oferujemy również kompleksowe szkolenia i lokalne wsparcie w połączeniu z rozległymi zasobami online, w tym tutoriale, darmowe wzory i dostęp do najnowszych wersji oprogramowania.

ArtCAM pozwala na tworzenie wspaniałych projektów, niezależnie od tego, jaki wzór ma powstać. Można w nim importować istniejące szkice, szybko i łatwo tworzyć własne rysunki lub po prostu użyć klipartów z biblioteki ArtCAM. Można również pracować bezpośrednio z obrazami z internetu, zdjęciami lub zeskanowanymi grafikami. Można również użyć istniejącego zdjęcia do produkcji replik lub zmian dotychczasowych projektów. Model 3D z internetu lub zaprojektowany w innym oprogramowaniu CAD? ArtCAM może połączyć zaimportowane grafiki w ciągu krótkiego czasu.

Wszystkie narzędzia i funkcje potrzebne do produkcji są w pełni zintegrowane w wersji ArtCAM Express. Szybki i prosty interfejs, wbudowana pomoc i wyjaśnienia ułatwią przeprowadzenie procesu obróbki i pozwalają łatwo przejść od projektowania na ekranie do produkowanych części.
ArtCAM Express jest częścią rodziny produktów ArtCAM, które są stosowane na całym świecie w różnych branżach przy tworzeniu wielu produktów. Niezależnie od branży lub zastosowania, używanie programu ArtCAM pozwala z powodzeniem zwiększyć gamę produktów i zyski naszych klientów.

ArtCam Insignia

Za pomocą oprogramowania ArtCAM Insignia można importować lub tworzyć rysunki wektorowe, a następnie łatwej i prostej produkcji 2D lub 2.5D za pomocą stworzonych wcześniej projektów. Z ArtCAM Insignia możesz grawerować w metalu, detalach drewnianych oraz wielu innych.

Program pozwala na:

Importowanie bitmap z automatycznym tworzeniem wektorów.
Grawerowanie lub frezowanie w technologii 2D.
Korzystanie z zaawansowanych narzędzi produkcyjnych, w tym funkcji optymalnego rozkładu kształtów na materiale, oraz funkcjonalnego banku narzędzi.
Tworzenie wysoce skomplikowanych lub niestandardowych modeli, szkiców i płaskorzeźb 2D, również frezami stożkowymi.

Unikalne oprogramowanie wspomagające użytkownika przez cały proces, od szkicu koncepcyjnego po gotowy produkt. Obojętnie, czy użyjemy ArtCAM Insignia do obróbki drewna, znakowania metali lub grawerowania w innych tworzywach, program daje przewagę nad konkurencją.

ArtCAM Insignia to potężne oprogramowanie umożliwiające szybkie frezowanie lub grawerowanie obiektów bezpośrednio z wektorowych projektów 2D.
ArtCAM Insignia oferuje narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Zaawansowane, lecz proste w obsłudze oprogramowanie zapewnia maksymalną elastyczność
przy niewielkim zaangażowaniu projektanta.

ArtCAM Pro – artystyczne oprogramowanie CAD-CAM

ArtCAM Pro jest unikalnym oprogramowaniem, które pozwala na produkcję wysokiej jakości produktów 3D ze szkiców koncepcyjnych lub zdjęcia, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. ArtCAM Pro umożliwia także łatwe produkowanie modeli lub form w trzech wymiarach. Z wersją Pro można pracować bezpośrednio ze szkicu, który wystarcza do tworzenia wielowarstwowego modelu, wyrzeźbić trójwymiarowy model na ekranie komputera lub wykorzystać konfigurowalną bibliotekę obiektów wektorowych.
Zaawansowane narzędzia do modelowania 3D i elastyczne ustawienia obróbki w ArtCAM Pro zapewniają kompletne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb przy obróbce CNC. ArtCAM Pro jest sprawdzonym rozwiązaniem dla wielu gałęzi przemysłu w tym: przemysł reklamowy, produkcja elementów z drewna, grawerowania i produkcja form, żłobienie form, produkcja żetonów, przemysł opakowaniowy itp.

Celem twórców programu był produkt o potężnych możliwościach, będący jednocześnie prosty w obsłudze. ArtCAM Pro jest narzędziem do tworzenia nawet bardzo skomplikowanych wzorów artystycznych szybko i skutecznie.

ArtCAM Pro jest używany przez firmy na całym świecie, do produkcji ogromnej gamy produktów, z powodzeniem zwiększając ich gamy produktów i ich zyski.

ArtCAM JewelSmith

ArtCAM JewelSmith jest programem przeznaczonym dla rzemieślników. Potężne i proste w obsłudze oprogramowanie, które łączy w sobie wiele unikalnych, pomocnych w modelowaniu narzędzi. Wszystko w jednym, kompletnym rozwiązaniu dla przemysłu jubilerskiego. Z ArtCAM JewelSmith można projektować i wytwarzać biżuterię, bez konieczności używania jakiegokolwiek innego oprogramowania.
ArtCAM JewelSmith jest sprawdzonym rozwiązaniem dla branży jubilerskiej na całym świecie. Oprogramowanie to jest udoskonalane z roku na rok dzięki wykorzystaniu opinii użytkowników i badaniom prowadzonym przez Delcam.
ArtCAM JewelSmith łączy w sobie dwa moduły: ArtCAM JewelSmith i Delcam Designer – w pełni funkcjonalny program do projektowania. Delcam Designer umożliwia tworzenie imponujących, złożonych biżuterii szybciej i łatwiej niż jakikolwiek inny program.
Oprogramowanie to oferuje wszystkie narzędzia i funkcje potrzebne do produkcji zarówno jednego pierścionka, jak i wytworzenie całej kolekcji. W pełni konfigurowalny kreator obróbki pozwala przejść od projektowania do wyrobów części w pełni automatycznie. Alternatywnie możesz tworzyć swoje modele STL w innych programach, a następnie przenosić pomiędzy różnymi systemami. ArtCAM pozwala na wytworzenie ścieżki narzędzia również dla osi obrotowych i urządzeń wyposażonych w automatyczną zmieniarkę narzędzi.
ArtCAM posiada sterowniki dla ponad 200 obrabiarek, co pozwala obsłużyć większość dostępnych na rynku urządzeń.