Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

ARTCAM

Urządzenie wycofane z oferty

ArtCam stanowi grupę zaawansowanych programów wspomagających projektowanie oraz obróbkę 3D. Program posiada moduły ArtCAM Express, ArtCam Insignia, ArtCAM Pro, ArtCAM Jewelsmith. Moduły te są ukierunkowane dla grawerów, projektantów form, matryc itp., jubilerów, pracownie sztukatorskie i wiele innych dziedzin. ArtCAM to pełen pakiet, umożliwiający realizację od koncepcji, poprzez projekt, aż po jego wykonanie.

Flexi EnRoute

En Route to program gwarantujący wspólne środowisko projektowania i edycji ścieżki narzędzia. Prosta obsługa i nowoczesne rozwiązania umożliwiają pełne wykorzystanie ploterów frezujących wielu różnych marek.

RHINOCAM

Urządzenie wycofane z oferty

Uzupełnienie programu RHINO, posiada postprocesory służące tworzeniu ścieżki narzędzia dla wielu dostępnych na rynku maszyn.

RHINOCEROS

Urządzenie wycofane z oferty

Rhinoceros to łatwy w obsłudze, bardzo precyzyjny program, który potrafi stworzyć dowolne kształty. Wykorzystywany jest przez dziesiątki tysięcy projektantów, architektów, inżynierów, jubilerów i artystów. Rhino znajduje zastosowanie w niemal wszystkich branżach przemysłu. To program do modelowania 3d o najwyższej jakości za niezwykle niską cenę.

VISUALMILL

Urządzenie wycofane z oferty

Otwarty, prosty i funkcjonalny program do projektowania ścieżki narzędzia dla wielu dostępnych na rynku maszyn CNC.