Plotery frezujące to stołowe maszyny do cięcia, grawerowania oraz trójwymiarowej obróbki materiałów twardych, takich jak PCV, PMMA, Poliwęglan, Polistyren, MDF, drewno, a także miękkich metali nieżelaznych, jak aluminium czy mosiądz. Narzędziem obrabiającym jest obracający się z dużą prędkością frez.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

COMAGRAV MISTRAL

Urządzenie wycofane z oferty

COMAGRAV MISTRAL to seria sterowanych numerycznie ploterów do grawerowania, frezowania, cięcia oraz skanowania przy średnich rozmiarach stołu i wysokiej rozdzielczości.

COMAGRAV NOTUS

Urządzenie wycofane z oferty

COMAGRAV NOTUS to seria maszyn CNC 3D o rozmiarach roboczych od 2100 x 1600 mm do 3100 x 4200 mm. Charakteryzuje ją solidna i sztywna stalowa rama, co zapewnia wysoką precyzję. Maszyna wyposażona jest w wiele najnowszych technologicznie rozwiązań. Oferta zawiera szeroki wybór wrzecion do pracy przemysłowej, również wspomagane pneumatycznie z automatycznym systemem zmiany narzędzi.

COMAGRAV ZONDA

Urządzenie wycofane z oferty

COMAGRAV Zonda to seria ploterów frezujących 3D w przystępnej cenie i wielu opcjach dodatkowych.

M-CUT ALU

Urządzenie wycofane z oferty

Plotery frezujące CNC MCut w wykonaniu aluminiowym są korzystną cenowo alternatywą dla maszyn stalowych. Bardzo często wybierane przez agencje reklamowe do obróbki pleksy i Dibondu. Niski koszt zakupu w połączeniu z wysoką wydajnością pozwala na bardzo szybki zwrot inwestycji.

M-Cut STEEL

Urządzenie wycofane z oferty

Plotery frezujące CNC MCut w wykonaniu stalowym są maszynami najczęściej wybieranymi przez klientów z branży reklamowej i stolarskiej. Ciężka konstrukcja stalowa ze sztywnym portalem bramowym zapewnia doskonałą jakość obróbki tworzyw sztucznych, kompozytów, drewna i jego materiałów pochodnych oraz metali kolorowych.

M-CUT STEEL HD

Urządzenie wycofane z oferty

Plotery frezujące CNC MCut HD we wzmocnionym wykonaniu stalowym są ciężkimi maszynami przeznaczonymi do obróbki tworzyw sztucznych, drewna i metali kolorowych przy użyciu narzędzi skrawających o większych średnicach oraz wrzecion o dużych mocach. Maszyny te przede wszystkim dedykowane są dla firm stolarskich obrabiających fronty meblowe, drzwi oraz wykonujące rozkrój płyt.

MEGACUT XMD

Urządzenie wycofane z oferty

Polskie urządzenia o mocnej konstrukcji, idealne dla typowych zastosowań przemysłu reklamowego, również w środowisku 3D. Plotery XMD są wyposażone w funkcjonalne oprogramowanie do cięcia MegaCut, zarówno w wersji 2D jak i 3D, włączając w to moduł projektowania ścieżki narzędzia. Urządzenia te oferują zalety maszyn o sztywnej konstrukcji przy zachowaniu atrakcyjnych cen.