Plotery frezujące to stołowe maszyny do cięcia, grawerowania oraz trójwymiarowej obróbki materiałów twardych, takich jak PCV, PMMA, Poliwęglan, Polistyren, MDF, drewno, a także miękkich metali nieżelaznych, jak aluminium czy mosiądz. Narzędziem obrabiającym jest obracający się z dużą prędkością frez.

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

COMAGRAV MISTRAL

COMAGRAV MISTRAL to seria sterowanych numerycznie ploterów do grawerowania, frezowania, cięcia oraz skanowania przy średnich rozmiarach stołu i wysokiej rozdzielczości.

COMAGRAV NOTUS

COMAGRAV NOTUS to seria maszyn CNC 3D o rozmiarach roboczych od 2100 x 1600 mm do 3100 x 4200 mm. Charakteryzuje ją solidna i sztywna stalowa rama, co zapewnia wysoką precyzję. Maszyna wyposażona jest w wiele najnowszych technologicznie rozwiązań. Oferta zawiera szeroki wybór wrzecion do pracy przemysłowej, również wspomagane pneumatycznie z automatycznym systemem zmiany narzędzi.

COMAGRAV ZONDA

COMAGRAV Zonda to seria ploterów frezujących 3D w przystępnej cenie i wielu opcjach dodatkowych.

M-CUT ALU

Plotery frezujące CNC MCut w wykonaniu aluminiowym są korzystną cenowo alternatywą dla maszyn stalowych. Bardzo często wybierane przez agencje reklamowe do obróbki pleksy i Dibondu. Niski koszt zakupu w połączeniu z wysoką wydajnością pozwala na bardzo szybki zwrot inwestycji.

M-Cut STEEL

Plotery frezujące CNC MCut w wykonaniu stalowym są maszynami najczęściej wybieranymi przez klientów z branży reklamowej i stolarskiej. Ciężka konstrukcja stalowa ze sztywnym portalem bramowym zapewnia doskonałą jakość obróbki tworzyw sztucznych, kompozytów, drewna i jego materiałów pochodnych oraz metali kolorowych.

M-CUT STEEL HD

Plotery frezujące CNC MCut HD we wzmocnionym wykonaniu stalowym są ciężkimi maszynami przeznaczonymi do obróbki tworzyw sztucznych, drewna i metali kolorowych przy użyciu narzędzi skrawających o większych średnicach oraz wrzecion o dużych mocach. Maszyny te przede wszystkim dedykowane są dla firm stolarskich obrabiających fronty meblowe, drzwi oraz wykonujące rozkrój płyt.

MEGACUT XMD

Polskie urządzenia o mocnej konstrukcji, idealne dla typowych zastosowań przemysłu reklamowego, również w środowisku 3D. Plotery XMD są wyposażone w funkcjonalne oprogramowanie do cięcia MegaCut, zarówno w wersji 2D jak i 3D, włączając w to moduł projektowania ścieżki narzędzia. Urządzenia te oferują zalety maszyn o sztywnej konstrukcji przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

SERON EXPERT

Ploter frezujące CNC Seron Expert to maszyny zaprojektowane i produkowane w Polsce. Są precyzyjne, stworzone do pracy przy nestingu wszelkiego rodzaju płyt, jak również w pełnym środowisku 3D.

SERON PROFESSIONAL

Plotery frezujące Professional to maszyny zaprojektowane i produkowane w Polsce. Są to precyzyjne urządzenia, stworzone do pracy przy nestingu wszelkiego rodzaju płyt, jak również w pełnym środowisku 3D. Prezentowane centra obróbcze CNC służą do obróbki takich materiałów jak drewno, drewnopochodne (płyta wiórowa, MDF, OSB itp.), tworzywa sztuczne (plexi, PCV, HPL itp.), kompozyty (dibond, alucobond), metale miękkie itp. Ich konstrukcja jest w pełni stalowa. Urządzenie wyposażone zostały przyjazny system sterowania spełniający wymagania początkujących, jak i tych bardzo zaawansowanych użytkowników.

SERON Standard

Plotery Frezujące STANDARD to nowoczesne maszyny służące do precyzyjnej obróbki materiałów takich jak: drewno, płyta wiórowa, MDF, OSB, tworzywa sztuczne, plexi, PCV, HPL, kompozyty, dibond, carbon, alucobond i metale miękkie.